هوشاهوشمندوتوانا


اطلاع رسانی نسخه های نرم افزارهای هوشا

شرائط و مقررات

این سایت در قبال استفاده از نرم افزارهای موجود در این سایت بدون هماهنگی با شرکت و داشتن  توافقنامه پشتیبانی هیچگونه مسئولیتی ندارد.

توجه بفرمائید که محتویات این سایت ممکن است بر حسب نیاز و بصورت هفتگی و یا روزانه بروز آوری گردد.همچنین در صورت عدم وجود قرارداد پشتیبانی برای هر یک از نرم افزارها،توصیه میگردد از دریافت نسخه های جدید از طریق این سایت خود داری فرمائید. در این صورت مسئولیت هر گونه عواقب بد ناشی از بروز آوری بانکهای اطلاعاتی و یا خرابی در اطلاعات و یا نرم افزار بعهده استفاده کننده می باشد و این شرکت هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند.برای اداراتی که اقدام به عقد قرارداد با این شرکت ننمایند و یا قرارداد پشتیبانی را به این شرکت ارسال و ابلاغ رسمی ننموده باشند،ملاک آخرین نسخه از نرم افزار تحویل داده شده می باشد.

      نسخه های آزمایشی برای مدت سه ماه  و بصورت کاملا رایگان قابل استفاده می باشند.در این مدت از خدمات و راهنمائی های  تلفنی واحد پشتیبانی این شرکت می توانید استفاده کنید این راهنمائی ها شامل مراحل نصب نرم افزار در شبکه و یا بصورت تک کاربره،راهنمائی استفاده از نرم افزار و ارائه توضیحات درباره قابلیت های نرم افزار همچنین هماهنگی با دستگاههای اجرائی در حال استفاده از نرم افزار جهت مشاهده نزدیک تر قابلیتهای نرم افزار و استفاده از نطرات کاربران مجرب نرم افزارهایمان میباشد. فقط کافی است مراتب استفاده آزمایشی از نرم افزار مورد نظر را به اطلاع شرکت رسانده باشید.(از طریق ارسال فاکس به شرکت دانشوران سرمد(۰۲۱۶۶۹۱۵۵۴۰)، پست الکترونیکی مدیر سایت دستگاه اجرائی متبوع به ایمیل مدیریت سایت شرکت دانشوران سرمد(admin@daneshvaran.com)و یا ارسال نامه به صندوق پستی شرکت (تهران ۸۹۹/۱۳۱۴۵).