هوشاهوشمندوتوانا


اطلاع رسانی نسخه های نرم افزارهای هوشا

بازارچه کتاب هوشا

 کتاب هوشا (نشر و توزیع کتابهای مرتبط)

معرفی،نشر و توزیع کتاب در زمینه های مرتبط با فعالیت های شرکت اعم از خدمات فن آوری اطلاعات،شبکه و اتوماسیون و یا خدمات حسابداری،حسابرسی و سیستم های  مالی و اداری شامل آموزش ویا قوانین و مقررات از دیگر اهداف شرکت دانشوران سرمد(نرم افزاری هوشا) است. در این زمینه تا کنون فعالیت هائی صورت گرفته است که مورد استقبال کم نظیر استفاده کنندگان قرار گرفته است. کتاب قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه ای اجرائی آن  که به همت  دو تن از صاحب نظران در این زمینه  تهیه گردیده است، اولین کتاب از این سری بود که تا اول زمستان ۸۶ و در مدت کمتر از نه ماه تا چاپ سوم و به تعداد بیش از ۶ هزار جلد توزیع گردیده است. کتاب تحت عنوان مالیاتهای تکلیفی  از همان نویسندگان، کتاب دوم از این مجموعه است که از اول زمستان ۸۶ آماده توزیع گردیده است. ما در حال مذاکره با سایر فعالان در زمینه های تهیه و یا تالیف کتابهای مرتبط با آموزش و قوانین و مقررات مالی و محاسباتی هستیم تا مجموعه قابل ارائه هر چه بیشتر غنی تر و پربار تر گردد.

مسلم است که هدف ما در معرفی و توزیع کتاب، تجاری نیست. این کار به گسترش استفاده از دانش افراد مجرب تر و آشنائی بیشتر با قوانین و مقررات کمک خواهد کرد. در همین زمینه، در حال راه اندازی پورتال جامع قوانین و مقررات مالی در آدرس www.zihesabi.ir  و نیز بازارجه  کتاب به آدرس www.BazarcheKetab.ir   می باشیم.

 فهرست کتابها 

۱- کتاب قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه ای اجرائی آن  

 چاپ اول تا هفتم    در بيش از ۲۰ هزار نسخه     توزيع گرديد. چاپ جديد اين كتاب بانام قوانين معاملات دولتي«مناقصه،مزايده» دررديف هشتم موجود است.

 

 ۲- مالیاتهای تکلیفی  

 چاپ اول    موجود است

 

۳- کارآفرینی،خلاقیت و نوآوری در دنیای آی تی و نت ورک مارکتینگ     علی مطهری 

چاپ اول    موجود است

 

۴-روش های اجرائی حسابداری بهای تمام شده در بودجه ریزی عملیاتی  

چاپ اول موجود است

 

۵ – قوانين و مقررات ممنوعه   

چاپ اول ، موجود است

 

۶- مالیات بر ارزش افزوده در ایران V.A.T  

چاپ اول، موجود است

 

۷-مدیریت و راهبری مالیات در ایران

چاپ اول ، موجود است

 

۸-قوانین و مقررات معاملات دولتی       انتشارات سپینود،

چاپ اول ،موجود است

 ۹-روش كاربردي تحليل نيازمندي‌هاي نرم‌افزار انتشارات رسم

 

۱۰-