هوشاهوشمندوتوانا


اطلاع رسانی نسخه های نرم افزارهای هوشا

بایگانی برای دسته بندی 01) درباره هوشا

اسفند۲۶۱۳۹۷

نسخه های پایان سال ۱۳۹۷

در واپسین روزهای سال همچنان  پشتیبانی برقرار است.

  • سپرده ها و تضمینات برای آقای مهندس کمالی مسئول محترم فن آوری اطلاعات اداره کل نوسازی مدارس استان فارس   دریافت
  • میراث فرهنگی قم ، بهبود بسیار زیاد محاسبات ماموریت و افزودن هر چیزی که ممکن بود، طبق پیشنهاد سرکار خانم راست خدیو کارشناس ارشد حقوق و دستمزد،بهبود گزارش ماموریت و بهبود محاسبات  –  با تشکر از سرکار خانم خدیو – دریافت برای همه آزاد است.(فعلا”!)
  • نرم افزار حسابداری  تعهدی بخش عمومی برخی اصلاحات و کنترل های بیشتر تفصیلی ها که خارج از کنترل های هوشمند سناما توسط  یکی از کارشناسان تمرکز و تلفیق دارایی استان البرز مطرح شده بود. کاش این کارشناسان محترم و محترمه تمرکز و تلفیق دارایی زحمت بکشند و از دریای بیکران تجربه و دانش خود که  بعضا” فراتر از بخشنامه ها و کنترل ها و معدود جزوه های تمرکز و تلفیق است دیگر کارشناسان تنظیم حساب بخش دولتی و یا کارشناسان بیچاره پشتیبان بخش خصوصی را هم مستفیض گردانند و فقط نگویند با پروتگل کنترل گردد!  به هر  حال همانظور که ما بابت پشتیبانی گرفته یا نگرفته از ادارات مسئول هستیم، این عزیزان تمرکز و تلفیق هم بابت آنچه می گیرند و وظیفه دارند، مسئول هستند. هر چند دامنه مسئولیت در روزگار فعلی از  دولتیان و هر آنچه وابسته به دولتیان است، مبرا است و فقط  سایر عوام الناس مسئولند. دریافت   ورزش جوانان البرز سرکارخانم احسانمهر و سایر عزیزان

اسفند۲۱۱۳۹۷

نسخه های ۹۷۱۲۲۱

آقای علیخانی در تهیه سناما خطای time out را می داد که برمیگردد به اجرای یک پرس و جو در سرور. با این حال بخش هایی که می توانست کار را سریعتر کند را تغییر دادیم.  همه جمع ها در ترتز کل و معین و تفصیلی و تراز سناما را به بالای هر صفحه منتقل کردیم  با جدا سازی محاسبه جمع  از نمایش ترازها  – امید است که هم تهیه سناما سریعتر و هم مشکل جناب آقای علیخانی عزیز که با وجود  گچ گرفتگی پا پیگیر کار هستند، حل شده باشد. برایشان آرزوی سلامتی داریم.

این نسخه برای همه قابل استفاده است

دریافت

 

حقوق و دستمزد

برای آقای چمن آرا – بهبود کاردکس پس اندازها

دریافت

اسفند۲۰۱۳۹۷

حسابداری تعهدی بخش عمومی ۹۷۱۲۲۰

برای آقای مروتی، خانم شایانی، خانم رحمتی و سایر استفاده کنندگان ارجمند حسابداری تعهدی بخش عمومی هوشا
بویژه  دوست ارجمندمان جناب آقای علیخانی – با آرزوی سلامتی و تندرستی برای ایشان

 

دریافت ۲

* برخی ادارات هنوز تکلیف پشتیبانی سال ۹۷ مشخص نیست. با توجه به محدودیت بودجه هزینه ای لطفا”  عزیزان  خود و یا مسئول محترم مالی پیگیر باشند.

** در صورتی که هنوز سنامای ماه ۱۱ برای شما فعال نشده است، به معنی این است  که هیچ اقدامی  انجام نشده و  هیچ صحبتی هم با امور قراردادهای شرکت انجام نشده است.  در این صورت پیگیری و ما را مطلع فرمائید.

 

اسفند۲۰۱۳۹۷

نسخه ۹۷۱۲۱۹ حسابداری تعهدی بخش عمومی

برای آقای فلاح، خانم شایانی، خانم رحمتی و سایر استفاده کنندگان ارجمند حسابداری تعهدی بخش عمومی هوشا

 

دریافت

اسفند۷۱۳۹۷

نسخه حسابداری تعهدی سنامای ماه ۱۱ سال ۹۷

نسخه  با سنامای   ماه ۱۰ برای همه  استفاده کنندگان فعال است

برای نسخه ماه ۱۱ با توجه به  محدودیت های بودجه ای ادارات و در جهت همراهی همیشگی هوشا با شما عزیزان و در عین حال ارائه خدمات لازم، حداقل ممکن یعنی ششماهه اول سال ۹۷ را در نظر گرفته ایم(مضاف بر اینکه برخی از دستگاههای دولتی سال ۱۳۹۶ را نیز نتوانسته اند پرداخت داشته باشند و ما تا جای ممکن سعی کرده ایم محدودیت ها را درک کنیم)

سایر نرم افزارهای هوشا همانند حقوق و دستمزد،اموال،انبار، سپرده ها و تضمینات، کارگزینی و … هیچگونه محدودیتی برای سال ۹۷  ندارند و فقط لازم است در فروردین ماه مراتب به اطلاع واحد پشتیبانی رسانده شود.

دریافت نسخه

با توجه به یکپارچه سازی زیر سیستم ها و نیاز به آپدیت نرم افزارها، جهت سهولت بروز آوری نسخه ای طراحی شده است که بصورت خودکار نسخه را در درجه اول از شبکه و در صورت نبودن در شبکه، از طریق اینترنت بروز آوری می کند.  پس از اجرای آزمایشی در تعدادی از ادارات، آنرا در اختیار همه شما قرار خواهیم داد.

دریافت نسخه  ۰ HushaERP

اسفند۷۱۳۹۷

حسابداری تعهدی بخش عمومی ۹۷۱۲۰۷

امکان تغییر شماره حواله

برای دوست عزیز هوشا جناب آقای طالقانی عزیز
کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران

دریافت

 

نسخه  با سنامای   ماه ۱۰ برای همه  استفاده کنندگان فعال است

برای نسخه ماه ۱۱ با توجه به  محدودیت های بودجه ای ادارات و در جهت همراهی همیشگی هوشا با شما عزیزان و در عین حال ارائه خدمات لازم، حداقل ممکن یعنی ششماهه اول سال ۹۷ را در نظر گرفته ایم.

سایر نرم افزارها همانند حقوق و دستمزد و اموال و انبار و سپرده ها و تضمینات، کارگزینی و … هیچگونه محدودیتی برای سال ۹۷  ندارند و فقط لازم است در فروردین ماه مراتب به اطلاع واحد پشتیبانی رسانده شود.

 

دریافت نسخه سنامای ماه ۱۱ سال ۹۷

 

اسفند۴۱۳۹۷

سپرده ها و تضمینات ۹۷۱۲۰۴

برای دوست عزیز هوشا
کارشناس ارشد مالی آبفای گیلان
جناب آقای رمزی و سایر استفاده کنندگان سپرده تضمینات تعهدی هوشا

در این نگارش ایرادی در قسمت فهرست نامه های  ارسالی بدون پاسخ وجود داشت که حل گردید.

 

دریافت

اسفند۴۱۳۹۷

حقوق و دستمزد نگارش ۹۷۱۲۰۴

نسخه اسفند ماه حقوق و دستمزد .

با توجه به مشکلات بودجه ای بخش دولتی  و جهت حفظ استانداردهای پشتیبانی و  بهبود سریع تر نرم افزارها و افزودن امکانات بهتر و پشتیبانی به روزتر   حداقل “پرداخت ۶ ماهه   سال ۹۷” را 

جهت  استفاده از نسخه های اسفند ماه ملاک قرار داده ایم.


دریافت
  دوباره

اسفند۲۱۳۹۷

حقوق و دستمزد نگارش اسفند ۹۷

جناب وزواری، نوسازی مدارس گلستان

 

جهت استفاده کنندگان  جدید سال ۹۷

دریافت

بهمن۱۷۱۳۹۷

حقوق دستمزد شاغلین دولتی ۹۷۱۱۱۷

برخی اصلاحات  برای عیدی کارکنان

دریافت