جهت ارائه خدمات بهتر و با توجه به اینکه دامنه قبلی daneshvaran.com این شرکت به علت سهل انگاری شرکت قبلی  از دستمان خارج شد، شرکت هاستینگ و  تمدید دامنه را تغییر دادیم و به شرکت  خدمات هاست رادکام  منتقل کردیم و ۲۰۰ مگ فضا جهت سایت  hushasoft.ir  و فایل های  دانلودی این سایت  به مدت یک سال خریداری نمودیم. متاسفانه به دلایل نا مشخص حجم استفاده شده از زیر ۱۵۰ مگ به ۲۰۳ مگ رسیده بوده و شرکت رادکام متاسفانه کل سایت را قطع و بجای آن اقدام به انجام تبلیغات خود در دامنه نموده بود.
البته این کار کاملا” غیر قانونی است  چرا که شرکت رادکام بخاطر ۳ مگ استفاده اضافی و جهت  گرفتن پول آن سه مگ کل فضا  دامنه را قفل نموده است و دسترسی شما عزیزان را به فایل هایی آپلود شده با مشکل مواجه کرده بود.
متاسفانه بعلت ترافیک کاری پایان سال و ارائه خدمات به شما عزیزان مقدور نشد به خوبی از شرمندگی این کار نادرست بدر آئیم و بفهمانیم که شما نمی توانید بخاطر ۳ مگ  حجم اضافی استفاده شده، کل قرارداد  و وظایف  خود را نادیده بگیرد. پول حجم ۳  مگ ۵۰۰ تا تک تومان هم نمی شود!

خداوند به ما خیر بیشتر بدهد که  همیشه با مشتریانمان کنار می آئیم و برغم محدودیت های بودجه ای همیشه در کنارشان هستیم اما گویا همه اینطور نیستند!

مجدا” چنانچه در دریافت فایل از این سایت در چند روز اخیر مشکلاتی پیش آمده، عذر خواهی می کنیم.